ПН-ПТ з 10:00 до 19:00
СБ з 10:00 до 15:00
НД - вихідний

Обмін та повернення

Протягом 14 днів з дати отримання товару на відділенні Нової пошти, Ви можете повернути або обміняти товар, якщо він Вам не підійшов або не сподобався.

Для повернення товар повинен мати товарний вигляд, не бути носіння, повинні бути присутніми всі етикетки та бирки.

Послуги Нової пошти по виправлянні товару для повернення або обміну оплачує покупець.
 

Найкраще поміряти та оглянути товар відразу при отриманні товару на відділенні Нової пошти. Тоді Ви відразу зможете відмовитися від посилки, якщо товар Вам не підійшов і Вам нічого не потрібно буде оплачувати.

 

Якщо у Вас не виходить оглянути товар на Новій пошті, Ви можете забрати посилку додому, оглянути й поміряти товар вдома. В цьому випадку, можливість повернення або обміну також доступна протягом 14 днів з дати отримання посилки. Найголовніше, щоб товар, який Ви повертаєте, мало товарний вигляд, був чистим, не носився, мав всі етикетки.

 

УВАГА!
Спеціальну адресу для відправляння товару на повернення Вам окремо нададуть наші менеджери після узгодження всіх деталей з повернення грошей або обміну.

Не відправляйте товар назад самостійно, без узгодження питання повернення з нашими менеджерами. Спасибі!

 

І пам'ятайте. У будь-якій незрозумілій ситуації не соромтеся ставити запитання та уточнювати. Ми з радістю допоможемо! Ми любимо, коли наші клієнти відчувають себе комфортно!

Залишайтеся з нами!

З любов'ю,
команда проєкту Prikupil.com